Kb Sound In-Wall Soundaround Wi-Fi 6x2,5" (ZES8) - Bluetooth, Wi-Fi

2 593,00 zł

-166,36 zł

2 759,36 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 593,00 zł

KB Sound In-Wall SoundAround Wi-Fi to kompletny system audio, który wykorzystuje łączność Wi-Fi oraz Bluetooth do odtwarzania ulubionych utworów muzycznych bezpośrednio z połączonego urządzenia zewnętrzengo.

WIFIZESTAW8

Dostępny

Zapytaj o Produkt

Kb Sound In-Wall Soundaround Wi-Fi 6x2,5" (ZES8) - Bluetooth, Wi-Fi

Kb Sound In-Wall Soundaround Wi-Fi 6x2,5" (ZES8) - Bluetooth, Wi-Fi

KB Sound In-Wall SoundAround Wi-Fi to kompletny system audio, który wykorzystuje łączność Wi-Fi oraz Bluetooth do odtwarzania ulubionych utworów muzycznych bezpośrednio z połączonego urządzenia zewnętrzengo.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola


KB SOUND IN-WALL SOUNDAROUND WI-FI 6x2,5"


radio internetowe multiroom wifi eis sound


INFORMACJE TECHNICZNE

 • NR KATALOGOWY: ZES8
 • PRODUCENT: Eis Sound
 • KRAJ POCHODZENIA: Hiszpania
 • GWARANCJA: 2 Lata
 • KOLOR GŁOŚNIKÓW: Biały
 • ROZMIAR GŁOŚNIKÓW: 2,5 cala (95 mm)
 • ZASILANIE: 230 V
 • STEROWANIE: Za pomocą urządzenia zewnętrznego
WSTĘP

KB Sound In-Wall SoundAround Wi-Fi to najnowsza i zarazem najbardziej zaawansowana technologicznie propozycja hiszpańskiego producenta systemów nagłośnienia Eis Sound. Ten system audio wykorzystuje łączność Wi-Fi oraz Bluetooth do komunikacji między montowanym podtynkowo w ścianie panelem sterującym, a połączonym urządzeniem zewnętrznym. SoundAround Wi-Fi to rozwiązanie charakteryzujące się wysoką jakością dźwięku, przy zachowaniu minimalistycznego stylu, bez zbędnych elementów w pomieszczeniu.
FUNKCJE1. SYSTEM AUDIO
 

W celu obsługi systemu audio została napisana aplikacja "ALLPLAY JUKEBOX", którą można pobrać na App Store oraz Google Play. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami iOS oraz Android, nie współpracuje z Microsoft Phone. Bez zainstalowanej aplikacji nie będzie możliwa płynna obsługa całego systemu audio.

         
2. BLUETOOTH


Dzięki łączności Bluetooth bez zbędnego okablowania możemy połączyć system audio SoundAround Wi-Fi z naszym urządzeniem zewnętrznym. Tym sposobem możemy korzystać z wszystkich zasobów muzycznych jakie oferuje nam nasze urządzenie mobilne, najpopularniejsze to YouTube, Spotify, Deezer oraz iTunes. Należy pamiętać, że zasięg Bluetooth w otwartym pomieszczeniu wynosi 10 metrów, dlatego przed montażem urządzenia należy znaleźć optymalne miejsce w centralnej części pokoju.

Białe Bluetooth i logo png.png3. WI-FI

Oprócz łączności Bluetooth, system ten został wyposażony w moduł Wi-Fi, co przekłada się na możliwość odtwarzania muzyki ze zdecydowanie większej odległości bez obawy o utratę na jakości dźwięku. Nie musimy martwić się, że nasz SmartPhone będzie znajdował się za daleko od kontrolera zamontowanego na ścianie. Co więcej, KB Sound SoundAround Wi-Fi nadaje się do połączenia wielu rządzeń znajdujących się w różnych pomieszczeniach, połączonych do jednej lokalnej sieci, tworząc system nagłośnienia Multiroom.

logo wifi.png4. ZEWNĘTRZNE ŹRÓDŁO DŹWIĘKU

Zestaw audio Wi-Fi posiada wejście na uniwersalną wtyczkę kabla mini-jack 3,5 mm, dzięki czemu do całości może zostać podłączone zewnętrzne źródło dźwięku takie jak Ipod, odtwarzacz CD, MP3, Iphone itp. Rozwiązanie to jest wyjątkowo przydatne, gdy w danym momencie chcemy posłuchać ulubionej muzyki za pośrednictwem głośników połączonych z KB Sound In-Wall SoundAround Wi-Fi.

wtyczka%20mini%20jack.png


POŁĄCZENIE SYSTEMU Z SIECIĄ WI-FI

W celu sparowania system audio z siecią Wi-Fi należy wcisnąć przycisk WPS (WiFi Protected Setup), połączenie nastąpi automatycznie. Istnieje również opcja ręcznego sparowania systemu z siecią Wi-Fi. W tym celu należy wpisać w przeglądarce naszego urządzenia zewnętrznego adres IP 172.19.42.1, wybrać odpowiednią sieć oraz wpisać jej hasło zabezpieczające.


Za pomocą dedykowanej aplikacji Quallcomm dostępnej do pobrania za darmo na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOs lub Android, istnieje możliwość połączenia do 10 urządzeń wifi takich jak głośniki czy dodatkowe systemy Soundaround Wi-Fi. Połączone urządzenia można swobodnie łączyć w grupy i odtwarzać za ich pomocą muzykę w sposób niezależny od siebie, tworząc w ten sposób system Multiroom. 

obsługa aplikacji multiroom wifi
                                                           MOŻLIWOŚCI APLIKACJI QUALCOMM


deezer ok.pngyoutube ok.png

GŁOŚNIKI


W komplecie znajduje się sześć wysokiej jakości metalowych 5W głośników
, zapewniających czysty dźwięk, nawet przy głośnym słuchaniu muzyki. Dzięki podwyższonej odporności na wilgoć, głośniki można bez obaw zamontować w strefie wilgotnej, np łazience czy kuchni. Tego typu głośniki nie nadają się do zamontowania w strefie mokrej np. bezpośrednio w kabinie prysznicowej czy saunie.

eis sound głośnik 25 biały.jpg   Eis Sound 15606 głośnik sufitowy


 • MOC MAX:  5 w
 • MOC NOMINALNA:  3 w 
 • IMPEDANCJA:  16 Ohm 
 • PASMO PRZENOSZENIA:  170 Hz - 12 KHz 
 • CZUŁOŚĆ:  86 dB


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


 1. 60201 - Ścienny panel wifi do zabudowy podtynkowej
 2. 18214 - Puszka do zabudowy podtynkowejInstrukcja montażu
 3. 11392 - Zasilacz 24V 60 W
 4. 16809 - x6 - 16 Ohm 2,5" calowe głośniki
 5. Kabel050 - x3 - 5 metrów przewodu głośnikowego 0,5 mm
 6. Instrukcja montażu, radio internetowe do kuchni i łazienki eis sound
MONTAŻ

KB Sound In-Wall SoundAround Wi-Fi to gotowe zestawy do samodzielnego montażu nie wymagające specjalistycznej wiedzy technicznej. System audio zabudowujemy w całości w suficie podwieszanych oraz ścianie, a jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki oraz panel sterujący. Montaż zaczynamy od wywiercenia w suficie otworów na głośniki o odpowiedniej średnicy oraz przygotowania otworu w ścianie o wymiarach 12,5x7,5x3,5 cm, który posłuży do zamontowania panelu sterującego. Kolejnym krokiem jest przeciągnięcie kabli głośnikowych, połączenie sterownika z głośnikami oraz montaż pierwszego głośnika. Następnie montujemy panel sterujący w specjalnie przygotowanym wcześniej otworze w ścianie. Kolejnym etapem jest podpięcie sterownika do zasilania oraz opcjonalnie kabla Ethernet RJ-45 jeśli istnieje obawa, że sygnał Wi-Fi będzie za słaby z powodu zbyt dużej odległości między panele sterującym a routerem. Na końcu zaślepiamy wywiercony otwór drugim głośnikiem.


schemat podłączenia głośników radia wifi eissoundinstrukcja montażu radia wifi
select%20monta%C5%BC%201.png
instrukcja obsługi radia wifi eissound
instrukcja montazu radia wifi eissounbdschemat podłączenia głośników z radiem internetowym soundaround
UWAGA !! ZAKAZ KOPIOWANIA
WSZYSTKIE ZDJĘCIA CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI

  Bluetoothtak
  Mini-Jacktak

Napisz opinię

Kb Sound In-Wall Soundaround Wi-Fi 6x2,5" (ZES8) - Bluetooth, Wi-Fi

Kb Sound In-Wall Soundaround Wi-Fi 6x2,5" (ZES8) - Bluetooth, Wi-Fi

KB Sound In-Wall SoundAround Wi-Fi to kompletny system audio, który wykorzystuje łączność Wi-Fi oraz Bluetooth do odtwarzania ulubionych utworów muzycznych bezpośrednio z połączonego urządzenia zewnętrzengo.

Polecamy
inne produkty
z tej kategorii