O Eis Sound

eissound logo

O EIS SOUND

Hiszpańska firma Eissound jest wiodącym na rynku europejskim producentem systemów nagłośnieniowych cenionych za swą wysoką jakość oraz komfort użytkowania.

Zestawy radiowe do zabudowy firmy Eis Sound to nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nagłaśniania pomieszczeń, niewystępujące jak dotąd na polskim rynku.

Poza atrakcyjnym wzornictwem i świetnymi parametrami muzycznymi, ogromną zaletą systemów KB Sound jest wyjątkowo łatwy sposób montażu, który nie wymaga rozbudowy istniejącej już instalacji. Wszystkie proponowane zestawy przeznaczone są do zabudowy w suficie, meblach lub ścianach, dzięki czemu wybrane przez Państwa pomieszczenia staną się jeszcze bardziej komfortowe i nowoczesne.

Produkty Eis Sound zostały docenione na miedzynarodowych targach: Light&Building w Frankfurcie, Middle East Electricity w Dubaju oraz Kitchen and Bath Industry Show w Chicago. 

 

HISTORIA

Grupa EIS SOUND (Electronica Integral de Sonido SA) została założona w 1993 roku. Spółka posiada swoją siedzibę w Zaragozie na północy Hiszpanii.

Od początku firma zajmowała się produkcją nagłośnienia do branży akustycznej, swoje pierwsze sukcesy zaczęła osiągać na początku lat 90-tych.

W 2006 roku firma Eis Sound wprowadziła nową linię swoich produktów pod nazwą KB SOUND (Kitchen&Bath) dedykowane do pomieszczeń domowego użytku co okazało się strzałem w dziesiątkę. Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy i podbijanie kolejnych rynków w Europie, Australii i Nowej Zelandii a następnie w Stanach Zjednoczonych.

W 2009 roku Eis Sound wprowadził na rynek stacje dokującą iDock do produktów z serii KB SOUND ISELECT. Dzięki niej klient może bez problemu podłączyć iPoda i iPhona do swojego systemu multiroom i słuchać swojej ulubionej muzyki. Było to kolejne dobre posunięcie w kierunku rozwoju firmy.

Rosnące wymagania konsumentów zaowocowały powstaniem na początku 2013 roku nowego produktu. Jest to rozbudowana seria KB SOUND SPACE w której klient skomponuje swój zestaw multiroom, według własnych potrzeb i osobistych preferencji. Pozwala on na podpięcie większej ilości głośników, które dobierzemy z szerokiej oferty firmy Eis Sound. Pierwsze wyniki sprzedaży są bardzo obiecujące i pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Obecnie Eis Sound eksportuje swoje produkty do 38 krajów na całym świecie. Dziś największym odbiorcą produktów Eis Sound jest rynek amerykański, gdzie produkty z serii iSelect 2.5 biją rekordy sprzedaży.