Kb Sound Iselect 5 Radio Białe Głośniki + Bluetooth + DAB+

1 875,00 zł

-100,38 zł

1 975,38 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 875,00 zł


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

Nową wersją tego modelu jest KB SOUND STAR -

 KB SOUND STAR 5 DAB+ 50808

Tylko online

50306+52593

Dostępny

Zapytaj o Produkt

Kb Sound Iselect 5 Radio Białe Głośniki + Bluetooth + DAB+

Kb Sound Iselect 5 Radio Białe Głośniki + Bluetooth + DAB+


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

Nową wersją tego modelu jest KB SOUND STAR -

 KB SOUND STAR 5 DAB+ 50808

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola


KB SOUND ISELECT 5 + BLUETOOTH + DAB+

Eis sound radio kuchenne iSelect 5 DAB + Bluetooth

INFORMACJE TECHNICZNE

 • NR KATALOGOWY: 50306+52593
 • PRODUCENT: Eis Sound
 • KRAJ POCHODZENIA: Hiszpania
 • GWARANCJA: 2 Lata
 • KOLOR GŁOŚNIKÓW: Biały
 • ROZMIAR GŁOŚNIKÓW: 5 cali (182 mm)
 • ZASILANIE: 230 V
 • STEROWANIE: PilotWSTĘP

Model KB Sound iSelect 5 to rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju wnętrz. Radio wraz z głośnikami i całym okablowaniem montujemy w suficie podwieszanym, a jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki oraz pilot. W zestawie znajduję się uchwyt na pilota do zawieszenia na ścianie, aby pilot miał zawsze swoje miejsce. Zestaw iSelect można dodatkowo rozbudować o moduł Bluetooth.
  
FUNKCJE

1. RADIO 

Zestaw KB Sound Premium obsługuje wszystkie najpopularniejsze lokalne stacje radiowedostępne w zasięgu odbiornika radia, co pozwala nam cieszyć się muzyką odtwarzaną w naszej ulubionej stacji radiowej. Dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi, obsługa radia oraz wyszukiwanie stacji jest proste i intuicyjne, a samo radio posiada pamięć jednej wybranej stacji radiowej.radio fm.png2. DAB+ (Digital Audio Broadcasting)

Cyfryzacja radia to nowy rozdział w historii radiofonii. DAB+ czyli nowa technologia radiofonii cyfrowej jest przyszłością analogowego medium i odpowiedzią na oczekiwania współczesnego odbiorcy. Wprowadzenie zmian oznacza lepszą jakość dźwięku, większy wybór i nowe możliwości. DAB+ umożliwia emisję dźwięku cyfrowego, oferując szereg dodatkowych rozwiązań, m.in. przesyłanie opisów, obrazów oraz informacji o ruchu drogowym dla systemów nawigacji.


3. BLUETOOTH

Dzięki modułowi Bluetooth komunikacja między KB Sound iSelect a urządzeniem mobilnym odbywa się  bezprzewodowo. Stwarza to możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio przez Bluetooth z urządzenia zewnętrznego. Tym sposobem możemy korzystać z wszystkich zasobów muzycznych jakie oferuje na nasze urządzenie mobilne, najpopularniejsze to YouTube, Spotify, Deezer oraz iTunes. Należy pamiętać, że zasięg Bluetooth w otwartym pomieszczeniu wynosi 10 metrów, dlatego przed montażem urządzenia należy znaleźć optymalne miejsce w centralnej części pokoju.

Bia%C5%82e%20Bluetooth%20i%20logo%20png.
4. IDEAL

Funkcja Ideal pozwala nam w sposób prosty i szybki powrócić do swoich ulubionych ustawień radia, które wcześniej zapisaliśmy. Programujemy w ten sposób swoją stacje radiową, jej głośność oraz jeden z 9 ustawień korektora (Equalizera). Należy pamiętać, że jeżeli korzystamy z funkcji Turn-On, to również musimy zapisać ustawienia Ideal, ponieważ z tych ustawień korzysta radio przy uruchomieniu z oświetleniem.

5. TURN-ON


W zestawach z serii Select ta funkcja kryje się pod nazwą AUTO POWER-ON , ma takie samo zastosowanie jak funkcja Turn-ON. Możemy podłączyć zestaw bezpośrednio do oświetlenie i w momencie włączenia światła uruchomi się również radio (tuner otrzyma zasilanie), a przy zgaszeniu światła radio się wyłączy. Wadą takiego rozwiązania jest to, że jeśli nie uruchomimy światła nie ma możliwości uruchomienia radia (brak zasilania). Funkcję tę można aktywować i dezaktywować z aplikacji dostarczonej przez producenta, aby to zrobić należy zmienić ustawienia AUTO POWER-ON w Master i Slave na wyłączone.


mini jack 3,5.png6. DODATKOWE ZALETY


KB Sound iSelect 2,5 oprócz wyżej wymienionych funkcji posiada również pamięć do 30 stacji radiowych, dzięki czemu nie musimy wyszukiwać ulubionych stacji tylko możemy przełączać się swobodnie między nimi. Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych w naszym zasięgu o najczystszym odbiorze sygnału. Oraz funkcję Energy Save, która sprawia że pilot wyłącza się automatycznie gdy nie jest używany, co znacznie przedłuża żywotność baterii. 

auto suzkanie.pngpamięc 20 ksks.pngPRZECIWWSKAZANIA

Niektóre urządzenie zamontowane blisko tunera mogą zakłócać działanie fal radiowych lub wpływać na pogorszenie jakości dźwięku przez co użytkowanie radia będzie niemożliwe. Najczęściej występującym problemem jest zakłócanie fal radiowych przez transformator Led, który może być zamontowany osobno lub w żarówce ledowej. W takim wypadku należy odsunąć transformator minimum na 1m od tunera. Innymi urządzeniami które mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie radia są świetlówki, wentylatory oraz silniki. W niektórych przypadkach na słaby odbiór sygnału radiowego może odpowiadać ukształtowanie terenu lub specyfika budynku, w takim wypadku zalecane wyprowadzenie i podłączenie anteny zewnętrznej.


led%20ikona%20select.pngGŁOŚNIKIW komplecie znajdują się wysokiej jakości 20W głośniki
, zapewniające czysty dźwięk, nawet przy głośnym słuchaniu muzyki. Dzięki podwyższonej odporności na wilgoć, głośniki można bez obaw zamontować w strefie wilgotnej, np łazience czy kuchni. Tego typu głośniki nie nadają się do zamontowania w strefie mokrej np. bezpośrednio w kabinie prysznicowej czy saunie.

eis sound głośnik 25 biały.jpg   głosnik 2.jpg


 • MOC MAX:  20 w
 • MOC NOMINALNA:  10 w 
 • IMPEDANCJA:  8 ohm 
 • PASMO PRZENOSZENIA:  90 Hz - 20 KHz 
 • CZUŁOŚĆ:  88 dB


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


 1. Tuner FM 230V/50 Hz DAB+,
 2. Pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD
 3. Bluetooth
 4. Instrukcja montażu,
 5. Dwa 5' calowe głośniki
 6. Antena
 7. 10 metrów kabla do głośników
 8. Uchwyt do zawieszenia pilota 
 9. Dwie bateria AA 

 Eis Sound 50306+52593 Radio łazienkowe iSelect 5 DAB+ Bluetooth

MONTAŻ

KB Sound Select BT to gotowe zestawy do samodzielnego montażu nie wymagające specjalistycznej wiedzy. Radio zabudowujemy w całości w suficie podwieszanych a jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki. Montaż zaczynamy od wywiercenia w suficie dwóch otworów na głośniki o średnicy 76 mm. Kolejnym krokiem jest przeciągnięcie kabli głośnikowych oraz montaż pierwszego głośnika. Następnie podłączamy antenę oraz kable głośnikowe do tunera, tak jak na schemacie. Kolejnym etapem jest podpięcie zasilania i umieszczenie przez drugi otwór głośnikowy radia w suficie podwieszanym. Na końcu zaślepiamy wywiercony otwór drugim głośnikiem.


Iselect 5 50306+52593 schemat montazu radia do kuchnipodłączenie Bluetootha do radiapodłączenie do prondu radia do łazienki
wymiary pilota, radia oraz głośników radia iselect 5
opis funkcji pilota do radia kuchennego iselect kb sound


UWAGA !! ZAKAZ KOPIOWANIA
WSZYSTKIE ZDJĘCIA CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI

  Radiotak
  DAB+tak
  Bluetoothtak
  Turn-ONtak

Napisz opinię

Kb Sound Iselect 5 Radio Białe Głośniki + Bluetooth + DAB+

Kb Sound Iselect 5 Radio Białe Głośniki + Bluetooth + DAB+


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

Nową wersją tego modelu jest KB SOUND STAR -

 KB SOUND STAR 5 DAB+ 50808

Polecamy
inne produkty
z tej kategorii