kurier.png


PROMOCJA !!! - DARMOWA WYSYŁKA OD 300 ZŁ BRUTTOREALIZACJA I KOSZTY DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

ZWYKŁA PRZESYŁKA KURIERSKA - 16 ZŁ

Towar dostarczony jest przez kuriera. Ta forma transportu możliwa jest po zaksięgowaniu płatności na nasze konto bankowe (tradycyjny przelew na konto bankowe, szybkie płatności Blue Media, płatność kartą przez serwis Blue Media. Koszt transportu zależy od wagi i gabarytu zamówionych przedmiotów i podawany jest w momencie zamówienia towaru. 

PRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA - 21 ZŁ
Płatność rozliczamy (płacimy za zamówiony towar) z kurierem w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Koszt transportu zależy od wagi i gabarytu zamówionych przedmiotów i podawany jest w momencie zamówienia towaru. 

ODBIÓR OSOBISTY - 0 ZŁ
Umożliwiamy naszym klientom odbiór osobisty zamówionych towarów w naszym Sklepie w Będzinie przy ulicy Niepodległości 1. Ten rodzaj dostawy nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla klienta. 


CZAS DOSTAWY

Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto lub otrzymaniu informacji o wyborze przesyłki pobraniowej. Zazwyczaj kurier dostarcza towar w ciągu 24 godzin od nadania przesyłki, w uzasadnionych przypadkach termin dostawy może sie wydłużyć.