KB Sound Iselect Jest 11 produktów.

iSelect 5 50304 radio kuchenne

Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach, salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


ISELECT 2,5 oraz 5 to wyjątkowo udany zestaw radiowy przeznaczony dla wymagających klientów, którzy oprócz nowoczesnego wyglądu cenią sobie wysoką jakość dźwięku. Głównymi elementami zestawu są dwa głośniki 2,5 lub 5 calowe o podwyższonych parametrach, jednostka centralna z wbudowanym wzmacniaczem oraz pilot zdalnego sterowania. Pilot został zaprojektowany przez MARIO RUIZA, jednego z najbardziej cenionych hiszpańskich projektantów. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD z funckją RDS, który za pomocą podczerwienie łączy się z odbiornikiem wbudowanym w głośniku.Zestaw KB SOUND ISELECT 2,5 oraz 5 posiada funkcję TURN-ON , która umożliwia włączenie urządzenia po naciśnięciu wybranego przełącznika (np. po włączeniu światła). Możemy podłączyć zestaw bezpośrednio do oświetlenie i w momencie włączenia światła uruchomi się również radio (tuner otrzyma zasilanie), a przy zgaszeniu światła radio się wyłączy.Radia sufitowe z serii ISELECT sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować bez posiadania specjalistycznej wiedzy.


W skład zestawu wchodzą: jednostka centralna (Tuner FM-E), dwa głośniki 2,5' lub 5' , pilot zdalnego sterowania, uchwyt wiszący na pilota oraz antena. Dzięki podwyższonym parametrom użytkowym oraz wydajnym głośnikom zestawy KB SOUND ISELECT 2,5 lub 5 są najczęściej wybierane do większych pomieszczeń takich jak: sklepy, poczekalnie, restauracje, puby, oraz budynki użyteczności publicznej. Głośniki dostępne wyłącznie w kolorze białym.

Nowoczesny wygląd oraz łatwy montaż to nie jedyne zalety zestawu ISELECT, dodatkowo przy zakupie modułu BLUETOOTH możliwe jest podłączenie i odtwarzanie muzyki z Smartphona, Tableta, Laptopa lub innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Tym sposobem możemy korzystać z wszystkich zasobów muzycznych jakie oferuje na nasze urządzenie mobilne, najpopularniejsze to YouTube, Spotify, Deezer oraz iTunes. Należy pamiętać, że zasięg Bluetooth w otwartym pomieszczeniu wynosi 10 metrów, dlatego przed montażem urządzenia należy znaleźć optymalne miejsce w centralnej części pokoju.

iSelect radio do łazienki z modułem BluetoothFiltrowanie

Włączone filtry:
  Radio
  DAB+
  Bluetooth
  Turn-ON
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów