Kb Sound Select BT 2,5 (50801) - Radio, Bluetooth

% KB SOUND SELECT BT 2,5 RADIO BIAŁE GŁOŚNIKI BLUETOOTH
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 087,00 zł

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

Następcą tego modelu jest KB SOUND STAR -

KLIKNIJ TUTAJ

50801

Dostępny

Zapytaj o Produkt

Kb Sound Select BT 2,5 (50801) - Radio, Bluetooth

Kb Sound Select BT 2,5 (50801) - Radio, Bluetooth

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

Następcą tego modelu jest KB SOUND STAR -

KLIKNIJ TUTAJ

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola


KB SOUND SELECT BT 2,5


Eis Sound Select BT radio kuchenne do zabudowy w suficie


INFORMACJE TECHNICZNE

 • NR KATALOGOWY: 50801
 • PRODUCENT: Eis Sound
 • KRAJ POCHODZENIA: Hiszpania
 • GWARANCJA: 2 Lata
 • KOLOR GŁOŚNIKÓW: Biały
 • ROZMIAR GŁOŚNIKÓW: 2,5 cala (95 mm)
 • ZASILANIE: 230 V
 • STEROWANIE: Za pomocą aplikacji
WSTĘP

KB Sound Select to nowoczesne rozwiązanie zabudowy nagłośnienia w suficie podwieszanym. Jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki - wystają z sufitu jedynie 4 mm. Całe okablowanie, antena oraz tuner jest schowany w suficie podwieszanym, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju wnętrz. Zestaw nie posiada pilota, całe sterowanie odbywa się za pomocą urządzenia mobilnego, może to być smartphone, tablet lub laptop. Do obsługi zestawów Select BT została napisana specjalna aplikacja obsługująca urządzenia oparte na systemach iOS (wersja iOS 7 lub nowsza) oraz systemami Android (4.2 lub nowsza).
FUNKCJE

1. RADIO 

W celu obsługi radia została napisana aplikacja "KBSOUND SELECT/SPACE BT", którą można pobrać na App Store oraz Google Play. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami iOS oraz Android, nie współpracuje z Microsoft Phone. Bez zainstalowanej aplikacji nie będzie możliwa obsługa tunera radiowego.


      2. BLUETOOTH

Cała komunikacja między KB Sound Select a urządzeniem mobilnym odbywa się  bezprzewodowo, przez Bluetooth. Jest możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio przez Bluetooth, bez użycia aplikacji, ale w tym wypadku nie skorzystamy z tunera radiowego. Tym sposobem możemy korzystać z wszystkich zasobów muzycznych jakie oferuje na nasze urządzenie mobilne, najpopularniejsze to YouTube, Spotify, Deezer oraz iTunes. Należy pamiętać, że zasięg Bluetooth w otwartym pomieszczeniu wynosi 10 metrów, dlatego przed montażem urządzenia należy znaleźć optymalne miejsce w centralnej części pokoju.

Białe Bluetooth i logo png.png3. TURN-ON

W zestawach z serii Select ta funkcja kryje się pod nazwą AUTO POWER-ON , ma takie samo zastosowanie jak funkcja Turn-ON. Możemy podłączyć zestaw bezpośrednio do oświetlenie i w momencie włączenia światła uruchomi się również radio (tuner otrzyma zasilanie), a przy zgaszeniu światła radio się wyłączy. Wadą takiego rozwiązania jest to, że jeśli nie uruchomimy światła nie ma możliwości uruchomienia radia (brak zasilania). Funkcję tę można aktywować i dezaktywować z aplikacji dostarczonej przez producenta, aby to zrobić należy zmienić ustawienia AUTO POWER-ON w Master i Slave na wyłączone.4. IDEAL

Funkcja Ideal pozwala nam w sposób prosty i szybki powrócić do swoich ulubionych ustawień radia, które wcześniej zapisaliśmy. Programujemy w ten sposób swoją stacje radiową, jej głośność oraz jeden z 9 ustawień korektora (Equalizera). Należy pamiętać, że jeżeli korzystamy z funkcji Turn-On, to również musimy zapisać ustawienia Ideal, ponieważ z tych ustawień korzysta radio przy uruchomieniu z oświetleniem.5. SLEEP (POZA ZASIĘGIEM)

Jest to idealna funkcja dla zabieganych ludzi, w momencie kiedy radio straci zasięg z urządzeniem mobilnym automatycznie się wyłącza. Po prostu jeśli wyjdziemy z swojego domu z telefonem to radio się wyłączy bez konieczności ingerowania w telefonie. Natomiast nie działa to na odwrót, tzn radio należy uruchomić po powrocie do domu jeżeli chcemy odtwarzać muzykę. Jeśli natomiast stwierdzimy, że nie chcemy za każdym razem uruchamiać radia ponownie ponieważ znajdujemy się cały czas w pobliżu możemy aktywować opcje "Trzymaj FM włączone".


6. MASTER & SLAVE

Producent przewidział, że dwa głośniki dla niektórych użytkowników mogą się okazać niewystarczające. Dlatego umożliwił rozbudowanie zestawu o dwa kolejne głośniki, aktywny i pasywny. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zamontować w jednym pomieszczeniu cztery głośniki lub w dwóch różnych pomieszczeniach po dwa głośniki z zachowaniem jakości stereo. W aplikacji możemy swobodnie wybierać w którym pomieszczeniu ma być odtwarzany dźwięk lub odtwarzać dźwięk jednocześnie w obydwu pomieszczeniach. Jest to idealne rozwiązanie jeśli ktoś ma łączone pomieszczenia lub pomieszczenia znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie np. salon – kuchnia lub poczekalnia - biuro. Jednak należy pamiętać, że jednostka sterująca jest jedna i nie ma możliwości słuchania różnej muzyki w każdym pomieszczeniu z osobna.


ZABEZPIECZENIE

Każdy odtwarzacz Select BT ma nadany fabrycznie swój indywidualny nr PIN, który znajduje się na urządzeniu oraz na naklejce wraz z instrukcją. Tego typu zabezpieczenie są niezbędne w dobie urządzeń przenośnych, gdzie każda dorosły członek domu posiada swój własny smartphone. Kod PIN jak i nazwę Select BT wyświetlającą się w Bluetooth możemy dowolnie zmieniać w aplikacji po sparowaniu urządzenia. Dzięki czemu jeśli posiadamy parę zestawów Select BT nie będą się one mylić, a osoba nieznająca PIN nie będzie mogły uruchomić muzyki.


PRZECIWWSKAZANIA

Niektóre urządzenie zamontowane blisko tunera mogą zakłócać działanie fal radiowych lub wpływać na pogorszenie jakości dźwięku przez co użytkowanie radia będzie niemożliwe. Najczęściej występującym problemem jest zakłócanie fal radiowych przez transformator Led, który może być zamontowany osobno lub w żarówce ledowej. W takim wypadku należy odsunąć transformator minimum na 1m od tunera. Innymi urządzeniami które mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie radia są świetlówki, wentylatory oraz silniki. W niektórych przypadkach na słaby odbiór sygnału radiowego może odpowiadać ukształtowanie terenu lub specyfika budynku, w takim wypadku zalecane wyprowadzenie i podłączenie anteny zewnętrznej.


led%20ikona%20select.png

GŁOŚNIKI


W komplecie znajdują się wysokiej jakości metalowe 5W głośniki
, zapewniające czysty dźwięk, nawet przy głośnym słuchaniu muzyki. Dzięki podwyższonej odporności na wilgoć, głośniki można bez obaw zamontować w strefie wilgotnej, np łazience czy kuchni. Tego typu głośniki nie nadają się do zamontowania w strefie mokrej np. bezpośrednio w kabinie prysznicowej czy saunie.

głośnik 2,5 cala do zestawu radiowego iselect   głośnik dwudrożny do montażu w suficie podwieszanym


 • MOC MAX:  5 w
 • MOC NOMINALNA:  3 w 
 • IMPEDANCJA:  8 ohm 
 • PASMO PRZENOSZENIA:  170 Hz - 12 KHz 
 • CZUŁOŚĆ:  86 dB


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


 1. Tuner FM 230V / 50 Hz (zużycie energii - 10 Watt)
 2. Instrukcja montażu,
 3. Dwa 2,5' calowe metalowe głośniki
 4. Antena
 5. 5 metrów kabla do głośników 
 6. Śrubokręt zestaw radia łazienkowego do zabudowy w suficie podwieszanym z łącznością Bluetooth
MONTAŻ

KB Sound Select BT to gotowe zestawy do samodzielnego montażu nie wymagające specjalistycznej wiedzy. Radio zabudowujemy w całości w suficie podwieszanych a jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki. Montaż zaczynamy od wywiercenia w suficie dwóch otworów na głośniki o średnicy 76 mm. Kolejnym krokiem jest przeciągnięcie kabli głośnikowych oraz montaż pierwszego głośnika. Następnie podłączamy antenę oraz kable głośnikowe do tunera, tak jak na schemacie. Kolejnym etapem jest podpięcie zasilania i umieszczenie przez drugi otwór głośnikowy radia w suficie podwieszanym. Na końcu zaślepiamy wywiercony otwór drugim głośnikiem.


wymiary głośnika do zestawu Eis Sound Select BTmontaż głośników w suficie podwieszanym
głośniki 2,5 calowe do zestawu KB Sound Select BT
schemat podłączenia radia łazienkowego Select BT
instrukcja montażu radia kuchennego KB Sound
aplikacja sterująca radiem KB Sound Select BT


UWAGA !! ZAKAZ KOPIOWANIA
WSZYSTKIE ZDJĘCIA CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI

  Radiotak
  Bluetoothtak
  Turn-ONtak

Napisz opinię

Kb Sound Select BT 2,5 (50801) - Radio, Bluetooth

Kb Sound Select BT 2,5 (50801) - Radio, Bluetooth

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

Następcą tego modelu jest KB SOUND STAR -

KLIKNIJ TUTAJ

Polecamy
inne produkty
z tej kategorii