KB Sound Select Jest 3 produktów.

Eis Sound Select BT radio kuchenne z łącznością bluetooth

Odtwarzacz KB Sound Select BT to nowatorskie rozwiązanie z zakresu nagłośnienia multiroom firmy Eis Sound. Cały zestaw zabudowujemy w suficie podwieszanym, bez wystających kabli oraz anten. Jest to bardzo estetyczny i wygodny pomysł na nagłośnienie do domu jak i firmy, doskonale sprawdza się również w budynkach użyteczności publicznej.


google play 500 png.pngKB Sound Select jest rozwiązaniem przeznaczonym do współpracy z urządzeniami mobilnymi, nie ma znaczenia czy będzie to smartphone, tablet czy laptop. Radio nie posiada w zestawie pilota, w zamian tego została napisana aplikacja współpracująca z systemami iOS i Android. Aplikacja nazywa się KBSOUND SELECT/SPACE BT i służy przede wszystkim do odtwarzania radia naziemnego, ale może pełnić również funkcje odtwarzacza BT. Daje to możliwość odtwarzania muzyki z takich źródeł jak np. YouTube, Spotify, Deezer czy Storytel oraz wiele innych. Aplikacje możemy bezpłatnie pobrać na App Store oraz Google Play. Aplikacja nie obsługuje urządzeń z systemem Windows Phone.


             Zestawy sprzedawane są w dwóch wariantach, z głośnikami 2,5" (95 mm) oraz 5" (182 mm) występującymi wyłącznie w kolorze białym. W pudełku znajdziemy również jednostkę sterującą, 5m kabla głośnikowego, antenę oraz instrukcję obsługi z kodem Pin do urządzenia.

Radia sufitowe z serii SELECT sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować bez posiadania specjalistycznej wiedzy.


W momencie montażu urządzenia należy zwrócić uwagę na odpowiednie rozmieszczenie jednostki centralnej (Tunera), zasięg Bluetooth wynosi do 10m i najlepiej aby znajdował się w centralnym miejscu pomieszczenia. Jeśli posiadamy zabudowane oświetlenie ledowe, radio nie może znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie transformatora, ponieważ zakłóca on działanie fal radiowych. W takim wypadku zaleca się montaż tunera minimum 1 metra od transformatora.


logoapp.png          Bluetooth PNG 500 px Paweł 2018.pngW standardowym zestawie znajdują się dwa głośniki (Master), ale jest możliwość rozszerzenia zestaw o kolejne dwa głośniki (Slave). Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zamontować zestaw w dwóch pomieszczeniach i za pomocą aplikacji wybierać w którym pomieszczeniu ma być odtwarzany dźwięk lub odtwarzać go jednocześnie. Jest to idealne rozwiązanie jeśli ktoś ma łączone pomieszczenia lub pomieszczenia znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie np. salon – kuchnia lub poczekalnia - biuro. Jednak należy pamiętać, że jednostka sterująca jest jedna i nie ma możliwości słuchania różnej muzyki w każdym pomieszczeniu z osobna.


            eis sound multiroom.png        


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów