EIS SOUND - Radio do Twojej kuchni !EIS SOUND
– Radio do kuchni i jadalni !

Zestawy radyjek montowanych w suficie podwieszanym czy bezpośrednio w ścianie, hiszpańskiego producenta Eis Sound nie tylko idealnie nadają się do łazienki ale także świetnie sprawdzą się jako rada kuchenne. Dzieje się tak głównie za sprawą podwyższonej odporności na wilgoć jaka niewątpliwie panuje w kuchni oraz dzięki prostemu, bezinwazyjnemu montażowi. W przypadku takich zestawów radia do kuchni jak iSelect jedynymi elementami widocznymi po zamontowaniu w suficie podwieszanym są głośniki. Co więcej radia takie można bez problemu zamontować w jadalni, dzięki czemu przy każdym spożywanym posiłku towarzyszyć nam może ulubiona muzyka, dodatkowo uprzyjemniając nam tą czynność.

Inną doskonałą propozycją radia do kuchni jest zestaw KB Sound Premium. Radio to posiada dodatkowe funkcje takie jak zegar, datownik czy alarm, wyświetlane na stylowym wyświetlaczu połączonym z jednostką sterującą, montowany w ścianie. Dzięki takiemu rozwiązaniu radio to idealnie sprawdzi się w każdej kuchni zastępując tradycyjny zegar czy minutnik.

Niewątpliwie zestawy radyjek do zabudowy Eis Sound to idealne rozwiązanie jeśli oczekujemy najwyższej jakości dźwięku, który będzie mógł nam towarzyszyć podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni. Eis Sound to radia kuchenne, które sprawdzą się w każdych specyficznych warunkach panujących w kuchni.