KB Sound Premium Jest 6 produktów.

Eis Sound Premium radio kuchenne do zabudowy podtynkowej w ścianie

Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach, salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


Radio do zabudowy KB SOUND PREMIUM to wyjątkowa seria urządzeń montowanych bezpośrednio w puszkach podtynkowych lub w meblach. Dzięki wymiennym ramkom dekoracyjnym możliwa jest łatwa adaptacja do każdego wystroju wnętrza. Czytelny wyświetlacz LCD z wbudowanym zegarem, funkcją alarmu oraz kalendarz podnoszą funkcjonalność urządzenia. Zestaw pozwala ponadto na podłączenie większej ilości głośników oraz na integrację z systemem zarządzania Multiroom.

Dwa główne elementy zestawu to para głośników oraz jednostka centralna. W zestawie znajdują się również wszystkie niezbędne do instalacji akcesoria tj. przewody głośnikowe, przewód zasilający, puszka na radio oraz antena. Dwudrożne głośniki o rozmiarze 95 mm idealnie sprawdzają się zarówno w mniejszych jak i większych pomieszczeniach. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia.


Oprócz funkcji Ideal, która pozwala nam na zapamiętanie ulubionych ustawień equalizera oraz stacji radiowej, sterujący panel ścienny posiada również wejście na uniwersalną wtyczkę Mini-Jack, dzięki czemu do całości może zostać podłączone zewnętrzne źródło dźwięku taki jak Ipod, odtwarzacz CD, MP3, Iphone itp.
 Radia sufitowe z serii KB SOUND PREMIUM sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować bez posiadania specjalistycznej wiedzy.KB Sound Premium radio do montażu ściennego w łazience z głośnikami sufitowymi

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Radio
  DAB+
  Mini-Jack
  Turn-ON
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów