KB Sound Basic Jest 5 produktów.

KB Sound Basic 40405
Uniwersalne radio sufitowe do zabudowy

eis sound kb sound basic radio do zabudowy w suficie podwieszanym 40405Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach , salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


Radio do zabudowy KB SOUND BASIC sprzedawane jest jako gotowy zestaw do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostało w taki sposób aby można je było szybko zainstalować, bez posiadania specjalistycznej wiedzy.


Dwa główne elementy zestawu to para głośników o średnicy 95 mm oraz moduł radia. W zestawie znajdują się również wszystkie niezbędne do instalacji akcesoria tj. przewody głośnikowe, przewód zasilający, antena oraz elementy mocowania pilota i pilot. Głośniki o rozmiarze 95 mm pasują w standardowe otwory montażowe do oprawek halogenów sufitowych. Rozmiar radia dopasowany jest wymiarami do otworów montażowych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby wycinania dodatkowych otworów do instalacji. 
Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Zestaw radiowy posiadaj funkcję IDEAL, co po podłączeniu do instalacji oświetleniowej pozwala na automatyczne włączanie ulubionej stacji radiowej przy zapaleniu światła.
Filtrowanie

Włączone filtry:
    Radio
    Turn-ON
    Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
    Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów