Jeszcze większa moc! - KB Sound Space

KB SOUND SPACE – Większa moc i wydajność!


Zestaw KB Sound Space hiszpańskiego producenta Eis Sound to idealne rozwiązanie dla osób które szukają czegoś więcej dla swojej łazienki, kuchni czy salonu. Zestaw ten posiada wszystkie zalety radia z serii iSelect, ale istnieje jeszcze w tym przypadku możliwość rozbudowania naszego zestawu o dodatkowe głośniki. KB Sound Space to świetny produkt dla osób, które cenią sobie brak zbędnych elementów i okablowania, gdyż jedynymi elementami widocznymi są głośniki oraz odbiornik sygnału podczerwieni.

Oprócz podstawowych funkcji słuchania radia zestaw Space można również wyposażyć w moduł bluetooth, który dodatkowo daje nam możliwość odtwarzania z naszego smartphona, tablata czy laptopa naszych ulubionych piosenek kiedy tylko mamy na to ochotę. Co więcej radio posiada taką funkcję jak „Ideal”, pozwalającą nam na zaprogramowanie naszych ulubionych parametrów (stację radiową, głośność, basy itp.), które będą automatycznie włączać się przy uruchomieniu radia.

Poprzez zastosowanie dodatkowego wzmacniacza, do radia KB Sound Space może zostać podłączonych aż 8 głośników na raz, co stwarza nam jeszcze większe możliwości audio. Jest to niewątpliwie rozwiązanie pozwalające spełnić indywidualne wymogi klienta dotyczące doskonałego dźwięku. Zestawy KB Sound Space można dowolnie łączyć i kompletować z różnymi głośnikami i ich ilością poprzez zastosowanie dodatkowych zasilaczy i wzmacniaczy.
Do całości zestawu włączony jest również stylowy pilot z wyświetlaczem LCD, dzięki któremu wiemy jaką stację radiową aktualnie słuchamy oraz uchwyt do przymocowania na ścianie, sprawiający że pilot zawsze jest na swoim miejscu.