Nagłośnienie Bluetooth KB Sound In-Wall


EIS SOUND
In-Wall Bluetooth

Nowy produkt hiszpańskiego producenta Eis Sound In-Wall to najwyższej jakości produkt wykorzystujący łączność bluetooth do komunikowania się. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, odtwarzacz przeznaczony jest do montażu w ścianie, natomiast głośniki umieszczane są w suficie podwieszanym. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić gotowe zestawy przygotowane zarówno z głośnikami okrągłymi jak i kwadratowymi. Dodatkową opcją wyboru jest moc głośników i ich rozmiar, gdyż radio kompletowane jest z głośnikami pięcio-calowymi lub dwu-calowymi.


Dzięki zastosowaniu łączności bluetooth z urządzeniem komunikujemy się za pośrednictwem naszego smartphone, laptopa, tabletu czy innego urządzenia wyposażonego w ten typ nadajnika. Pozwala nam to na pozbycie się tradycyjnego pilota oraz daje dodatkową możliwość słuchania ulubionej muzyki wprost z naszego urządzenia kiedy tylko mamy na to ochotę.

Urządzenie KB Sound In-Wall współpracuje ze smartphonami, tabletami czy laptopami wyposażonymi w ten sposób łączności. Bezpośrednio łączymy się z radiem z naszego urządzenia poprzez bluetooth bez konieczności ściągania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania, dzięki czemu obsługa staje się intuicyjnie prosta.

Oprócz charakterystycznego dla urządzenia połączenia bezprzewodowego bluetooth istnieje możliwość podłączenia naszego urządzenia audio za pośrednictwem kabelka zakończonego wtyczką jack poprzez tradycyjne wejście MINI JACK, które również umieszczone jest w części radia montowanej w ścianie.


Charakterystyka produktu oraz podwyższona odporność na wilgoć sprawia że radio KB Sound In-Wall sprawdzi się idealnie zarówno w łazience gdzie panuje specyficzny klimat jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak poczekalnia, recepcja czy salony. Przy montażu nagłośnienia w łazience pamiętać należy że głośniki nie mogą znajdować się bezpośrednio w strefie mokrej, czyli w kabinie prysznicowej czy nad wanną.