Nowość! Głośnik Wi-Fi SoundaroundNOWOŚĆ Eis Sound Soundaround głośniki Wi-Fi

Soundaround to najnowsza propozycja od hiszpańskiego producenta specjalizującego się w technologii nagłośnienia multiroom i audio Eis Sound. Są to dwa głośniki wolnostojące, które łączą się z naszymi urządzeniami bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Głośniki występują w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest głośnik mniejszy 30W, którego moc i waga jest mniejsza oraz głośnik 50W, który jest większy i zarazem charakteryzuje się większą mocą.

Głośniki bez względu na ich rozmiar wykonane są z najwyższej jakości materiałów i występują wyłącznie w kolorze czarnym. Oprócz połączenia urządzenia za pośrednictwem sieci Wi-Fi mamy dodatkowo możliwość podłączenia urządzenia audio poprzez wejście AUX za pośrednictwem kabelka z końcówką 3,5 mm jack.

Główną zaletą głośników Wi-Fi w porównaniu do głośników łączących się z urządzeniem przez bluetooth jest możliwość odtwarzania ulubionej muzyki na większą odległość niż w przypadku połączenia bluetooth, bez obawy o utratę jakości dźwięku. Dodatkowo nie musimy się martwić że zasięg połączenia zostanie przerwany czy w jakikolwiek sposób zakłócony.  Należy tutaj wspomnieć, że opcja łączenia głośników poprzez sieć Wi-Fi jest dostępna wyłącznie dla użytkowników smartphonów z systemem operacyjnym Android lub iOS, gdyż niezbędna jest do tego dodatkowa aplikacja AllPlay Jukebox.

Co więcej, w celu oszczędzania energii głośnik po 15 minutach przerwy w dostarczaniu sygnału audio przechodzi w tryb „czuwania”.

Dzięki wykorzystaniu technologii multiroom i jednoczesnym podłączeniu więcej niż jednego głośnika istnieje możliwość słuchania różnych utworów muzycznych z jednego urządzenia. Ta funkcja jest dostępna jednak tylko i wyłącznie dla użytkowników smatphonów z systemem operacyjnym Android, gdyż to właśnie w aplikacji dedykowanej dla tych urządzeń mamy opcję dodawania więcej niż jednego głośnika do naszej sieci Wi-Fi.

Dodatkowo głośniki Eis Sound Soundaround posiadają funkcję „Party Mode”, która umożliwia poprzez podłączenie wielu urządzeń do naszego głośnika utworzenie listy utworów. Każde urządzenie z osobna może dodawać swoje utwory na wspólną listę, z której później zostaną one odtworzone jedna po drugiej.

Głośniki Wi-Fi Soundaround to niewątpliwie nowość technologiczna, która podnosi jakość i możliwości słuchania przez nas naszej ulubionej muzyki kiedy tylko mamy na to ochotę, nie martwiąc się o plątające się na podłodze kable czy przerywany sygnał. Jest to urządzenie dla osób, które oczekują najwyższej jakości dźwięku, które jednocześnie zachowuje minimalistyczny wygląd i nie odstrasza skomplikowaną obsługą.