Jak sparować radio z Bluetootem ??W przypadku zestawów z serii iSelect z modułem Bluetooth połączenie odbywa się za pomocą pilota. W urządzeniu które mamy zamiar sparować uruchamiamy funkcje Bluetooth i włączamy wyszukiwanie urządzeń, Aby rozpocząć parowanie w pilocie od radia przytrzymujemy przycisk "5 (link)" przez 5 sekund, dioda w głośniku powinna zacząć migać. Następnie w urządzeniu, które chcemy sparować uruchamiamy Bluetooth i włączamy wyszukiwanie, powinna pojawić się nazwa urządzenia w tym przypadku KB SOUND. Zaznaczamy urządzenie w celu sparowania, powinno wyskoczyć potwierdzenie czy chcemy sparować urządzenia, oczywiście potwierdzamy. Na wyświetlaczu pilota od radia powinien wyskoczyć ciąg cyfr, oznacza to, iż urządzenia są sparowane. Teraz już tylko wystarczy włączyć ikonkę Bluetooth na pilocie i odtważać muzykę.
 W przypadku zestawów z serii Select BT wygląda to całkowicie inaczej. W zestawach tych nie ma pilotów i aby móc sterować urządzeniem należy pobrać aplikacje z Internetu.
Aplikacja współpracuje z urządzeniami na systemach Android (większość telefonów) i iOS (Apple), nie współpracuje z systemami Windows Phone.

Pobierz