Eis Sound do Twojej firmy!


Eis Sound
do Twojej firmy!

Nie od dziś wiadomo, że komfort i zadowolenie klientów, to klucz do sukcesu każdej firmy, zarówno tej małej pozyskującej klientów jak i dużej, w której liczba klientów jest bardzo duża. Świetnym rozwiązaniem, które idealnie sprawdza się w sklepach, poczekalniach czy salonach jest muzyka, która niewątpliwie uprzyjemnia np. czas oczekiwania na obsługę czy w kolejce, a na dodatek może powodować rozładowanie napięcia związanego z upływem czasu. Z pomocą w tych sytuacjach wychodzi hiszpański producent Eis Sound specjalizujący się w produkcji systemów nagłośnienia. Dzięki zabudowie całego radia w suficie podwieszanym nie musimy się martwić o płatające się kable które nie wyglądają estetycznie ale też stwarzają niebezpieczeństwo potknięcia się.

Jeżeli szukają Państwo produktów do pomieszczenia, którego powierzchnia jest duża to idealnym rozwiązaniem jest zestaw radiowy KB Sound Space, który dzięki możliwości rozbudowania o dodatkowe głośniki i wzmacniacze idealnie nagłośni także pomieszczenia sporych rozmiarów. Nawet duże salony, w których jest sporo pustej przestrzeni nie są dla tego urządzenia przeszkodą. Dodatkowo zestaw taki może zostać wyposażony w moduł Bluetooth, dzięki któremu oprócz puszczania z głośników stacji radiowych, sami możemy wybrać utwory, które chcemy aby klienci słuchali w naszych firmach.

Jeśli natomiast potrzebują Państwo nagłośnienia do mniejszego pomieszczenia, takiego jak poczekalnia czy mniejszy salon to idealnie sprawdzi się tu zestaw iSelect 5. Również w tym zestawie oprócz zwykłego radia , za pośrednictwem modułu Bluetooth można słuchać utworów specjalnie przygotowanych pod daną kategorię klientów.

Radia do zabudowy w suficie podwieszanym Eis Sound to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który poszukuje najnowszych technologii oraz mało inwazyjnego montażu nie rzucającego się w oczy ale jednocześnie uprzyjemniającego czas spędzony w firmie zarówno sobie ale przede wszystkim klientom.