Kb Sound Premium Panel Sterujący

% KB SOUND PREMIUM JEDNOSTKA CENTRALNA

791,58 zł

-7%

851,16 zł

Panel sterujący do radia KB SOUND PREMIUM.

426A1

Dostępny

Zapytaj o Produkt

Kb Sound Premium Panel Sterujący

Kb Sound Premium Panel Sterujący

Panel sterujący do radia KB SOUND PREMIUM.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola


KB SOUND PREMIUM PANEL STERUJĄCY


Panel sterujący do radia kuchennego Eis Sound Premium


INFORMACJE TECHNICZNE

  • NR KATALOGOWY: 426A1
  • PRODUCENT: Eis Sound
  • KRAJ POCHODZENIA: Hiszpania
  • GWARANCJA: 2 Lata
  • ZASILANIE: 230 V
WSTĘP

Model KB Sound Premium to zestaw radiowy przystosowany do montażu w puszkach podtynkowych lub meblach. Ścienny panel sterujący wyposażony jest w czytelny i funkcjonalny wyświetlacz LCD z funkcją alarmu, kalendarza oraz zegara. Do całości dodatkowo jest możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku za pomocą kabla MiniJack. Oprócz tradycyjnego sterowania bezpośrednia za pomocą przycisków w panelu istnieje także opcja dokupienia pilota, co umożliwia użytkowanie radia na odległość.   FUNKCJE

1. RADIO 

Zestaw KB Sound Premium obsługuje wszystkie najpopularniejsze lokalne stacje radiowedostępne w zasięgu odbiornika radia, co pozwala nam cieszyć się muzyką odtwarzaną w naszej ulubionej stacji radiowej. Dzięki pilotowi, obsługa radia oraz wyszukiwanie stacji jest proste i intuicyjne, a samo radio posiada pamięć jednej wybranej stacji radiowej.radio fm.png


2. IDEAL

Funkcja Ideal pozwala nam w sposób prosty i szybki powrócić do swoich ulubionych ustawień radia, które wcześniej zapisaliśmy. Programujemy w ten sposób swoją stacje radiową, jej głośność oraz jeden z 9 ustawień korektora (Equalizera). Należy pamiętać, że jeżeli korzystamy z funkcji Turn-On, to również musimy zapisać ustawienia Ideal, ponieważ z tych ustawień korzysta radio przy uruchomieniu z oświetleniem.

3. ZEWNĘTRZNE ŹRÓDŁO DŹWIĘKU


Zestaw Premium posiada wejście na uniwersalną wtyczkę kabla mini-jack 3,5 mm, dzięki czemu do całości może zostać podłączone zewnętrzne źródło dźwięku taki jak Ipod, odtwarzacz CD, MP3, Iphone itp. Rozwiązanie to jest wyjątkowo przydatne, gdy w danym momencie chcemy posłuchać ulubionej muzyki za pośrednictwem głośników połączonych z KB Sound Premium.


mini jack 3,5.png

4. DODATKOWE ZALETY


KB Sound Premium oprócz wyżej wymienionych funkcji posiada również pamięć do 20 stacji radiowych, dzięki czemu nie musimy wyszukiwać ulubionych stacji tylko możemy przełączać się swobodnie między nimi. Easy View wyświetlacz LCD w kolorze białym zapewniający czytelny i przejrzysty wygląd. Oraz bezpieczne zasilanie Low Profile - 8 W zapewniające mniejsze zużycie prądu oraz dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku zwarcia. 

pamięc 20 ksks.pngPRZECIWWSKAZANIA

Niektóre urządzenie zamontowane blisko tunera mogą zakłócać działanie fal radiowych lub wpływać na pogorszenie jakości dźwięku przez co użytkowanie radia będzie niemożliwe. Najczęściej występującym problemem jest zakłócanie fal radiowych przez transformator Led, który może być zamontowany osobno lub w żarówce ledowej. W takim wypadku należy odsunąć transformator minimum na 1m od tunera. Innymi urządzeniami które mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie radia są świetlówki, wentylatory oraz silniki. W niektórych przypadkach na słaby odbiór sygnału radiowego może odpowiadać ukształtowanie terenu lub specyfika budynku, w takim wypadku zalecane wyprowadzenie i podłączenie anteny zewnętrznej.


led%20ikona%20select.png
UWAGA !! ZAKAZ KOPIOWANIA
WSZYSTKIE ZDJĘCIA CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI

Napisz opinię

Kb Sound Premium Panel Sterujący

Kb Sound Premium Panel Sterujący

Panel sterujący do radia KB SOUND PREMIUM.

Polecamy
inne produkty
z tej kategorii