KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

% KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

445,00 zł

-26,09 zł

471,09 zł

Jednostka centralna - zasilacz do radia KB SOUND ISELECT.

52391

Dostępny

Zapytaj o Produkt

KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

Jednostka centralna - zasilacz do radia KB SOUND ISELECT.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola


KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

Eis Sound iSelect jednostka centralna 52391

INFORMACJE TECHNICZNE

  • NR KATALOGOWY: 52391
  • PRODUCENT: Eis Sound
  • KRAJ POCHODZENIA: Hiszpania
  • GWARANCJA: 2 Lata
  • ZASILANIE: 230 V

WSTĘP

Model KB Sound iSelect 2,5 to rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju wnętrz. Radio wraz z głośnikami i całym okablowaniem montujemy w suficie podwieszanym, a jedynymi widocznymi elementami zestawu są głośniki oraz pilot. W zestawie znajduję się uchwyt na pilota do zawieszenia na ścianie, aby pilot miał zawsze swoje miejsce. Zestaw iSelect można dodatkowo rozbudować o moduł Bluetooth.   FUNKCJE

1. RADIO 

Zestaw KB Sound Premium obsługuje wszystkie najpopularniejsze lokalne stacje radiowedostępne w zasięgu odbiornika radia, co pozwala nam cieszyć się muzyką odtwarzaną w naszej ulubionej stacji radiowej. Dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi, obsługa radia oraz wyszukiwanie stacji jest proste i intuicyjne, a samo radio posiada pamięć jednej wybranej stacji radiowej.radio fm.png


2. IDEAL

Funkcja Ideal pozwala nam w sposób prosty i szybki powrócić do swoich ulubionych ustawień radia, które wcześniej zapisaliśmy. Programujemy w ten sposób swoją stacje radiową, jej głośność oraz jeden z 9 ustawień korektora (Equalizera). Należy pamiętać, że jeżeli korzystamy z funkcji Turn-On, to również musimy zapisać ustawienia Ideal, ponieważ z tych ustawień korzysta radio przy uruchomieniu z oświetleniem.

3. TURN-ON


W zestawach z serii Select ta funkcja kryje się pod nazwą AUTO POWER-ON , ma takie samo zastosowanie jak funkcja Turn-ON. Możemy podłączyć zestaw bezpośrednio do oświetlenie i w momencie włączenia światła uruchomi się również radio (tuner otrzyma zasilanie), a przy zgaszeniu światła radio się wyłączy. Wadą takiego rozwiązania jest to, że jeśli nie uruchomimy światła nie ma możliwości uruchomienia radia (brak zasilania). Funkcję tę można aktywować i dezaktywować z aplikacji dostarczonej przez producenta, aby to zrobić należy zmienić ustawienia AUTO POWER-ON w Master i Slave na wyłączone.


mini jack 3,5.png4. DODATKOWE ZALETY


KB Sound iSelect 2,5 oprócz wyżej wymienionych funkcji posiada również pamięć do 30 stacji radiowych, dzięki czemu nie musimy wyszukiwać ulubionych stacji tylko możemy przełączać się swobodnie między nimi. Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych w naszym zasięgu o najczystszym odbiorze sygnału. Oraz funkcję Energy Save, która sprawia że pilot wyłącza się automatycznie gdy nie jest używany, co znacznie przedłuża żywotność baterii. 

auto suzkanie.pngpamięc 20 ksks.pngPRZECIWWSKAZANIA

Niektóre urządzenie zamontowane blisko tunera mogą zakłócać działanie fal radiowych lub wpływać na pogorszenie jakości dźwięku przez co użytkowanie radia będzie niemożliwe. Najczęściej występującym problemem jest zakłócanie fal radiowych przez transformator Led, który może być zamontowany osobno lub w żarówce ledowej. W takim wypadku należy odsunąć transformator minimum na 1m od tunera. Innymi urządzeniami które mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie radia są świetlówki, wentylatory oraz silniki. W niektórych przypadkach na słaby odbiór sygnału radiowego może odpowiadać ukształtowanie terenu lub specyfika budynku, w takim wypadku zalecane wyprowadzenie i podłączenie anteny zewnętrznej.


led%20ikona%20select.png

tuner radiowy do zabudowy iSelect

radio do zabudowy kochenne schemat montazowy


UWAGA !! ZAKAZ KOPIOWANIA
WSZYSTKIE ZDJĘCIA CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI

Napisz opinię

KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

KB SOUND ISELECT JEDNOSTKA CENTRALNA

Jednostka centralna - zasilacz do radia KB SOUND ISELECT.

Polecamy
inne produkty
z tej kategorii