In-Wall Bluetooth Jest 6 produktów.

Eis Sound In-Wall to najwyższej jakości produkt wykorzystujący łączność bluetooth do komunikowania się. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w ścianie, natomiast głośniki umieszczane są w suficie podwieszanym. Możliwość kompletwania z głośnikami okrągłymi jak i kwadratowymi w różnym rozmiarze i mocy.

Dzięki zastosowaniu łączności bluetooth z urządzeniem komunikujemy się za pośrednictwem naszego smartphone, laptopa, tabletu czy innego urządzenia wyposażonego w ten typ nadajnika. Pozwala nam to na pozbycie się tradycyjnego pilota oraz daje dodatkową możliwość słuchania ulubionej muzyki wprost z naszego urządzenia kiedy tylko mamy na to ochotę, bez konieczności ściągania na urządzenie dodatkowej aplikacji do sterowania urządzeniem.

Oprócz charakterystycznego dla urządzenia połączenia bezprzewodowego bluetooth istnieje możliwość podłączenia naszego urządzenia audio za pośrednictwem kabelka zakończonego wtyczką jack poprzez tradycyjne wejście MINI JACK, które również umieszczone jest w części radia montowanej w ścianie.inwalfgdfgl.png

Filtrowanie

Bluetooth
Mini-Jack
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów