KB Sound Iselect Bluetooth Jest 12 produktów.

Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach, salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


ISELECT to wyjątkowe udany zestaw radiowy przeznaczony dla wymagających klientów, którzy oprócz nowoczesnego wyglądu cenią sobie wysoką jakość dźwięku. Prezentowane zestawy wyposażone są w moduł BLUETOOTH, dzięki czemu w sposób szybki i łatwy odtworzymy muzykę z: Ipoda, Iphona, Tableta lub Laptopa.


Głównymi elementami zestawu są dwa dwudrożne głośniki o podwyższonych parametrach, jednostka centralna z wbudowanym wzmacniaczem, moduł BLUETOOTH oraz pilot zdalnego sterowania. Pilot został zaprojektowany przez MARIO RUIZA, jednego z najbardziej cenionych hiszpańskich projektantów. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD z funkcją RDS, który za pomocą podczerwienie łączy się z odbiornikiem wbudowanym w głośniku.


Zestaw KB SOUND ISELECT posiada funkcję TURN-ON , która umożliwia włączenie urządzenia po naciśnięciu wybranego przełącznika (np. po włączeniu światła).


Radia sufitowe z serii ISELECT sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Podłączenie jest bardzo intuicyjne, w pierwszej kolejności wyciągamy zaślepkę i wkładamy moduł BLUETOOTH do radia. Następnie za pomocą kabla podłączamy głośniki oraz odbiornik IR do jednostki centralnej. W kolejnym etapie podłączamy antenę, w przypadku słabego zasięgu wskazane jest podłączenie anteny zewnętrznej. Zasilanie podłączamy na samym końcu, w tym celu musimy doprowadzić do radia kabel o mocy 230V.

W skład zestawu wchodzą: jednostka centralna (Tuner FM-E), dwa głośniki - 2,5' (95mm) lub 5' (182mm), moduł BLUETOOTH, pilot zdalnego sterowania, uchwyt wiszący na pilota oraz antena. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka (głośniki nie nadają się do zamontowania bezpośrednio w kabinie prysznicowej) lub kuchnia. Głośniki 2,5' dostępne w kolorze: białym, chrom, chrom-mat, nikiel, głośniki 5' występują tylko w kolorze białym.


Połączenie Radia z BLUETOOTH również jest dziecinnie proste, wystarczy uruchomić wyszukiwanie urządzenia w iPod/Iphone oraz przytrzymać guzik "5" na pilocie do momentu pojawienia się komunikatu "Link", oznacza to iż urządzenia zostały powiązane. Teraz jednym przyciskiem możemy uruchamiać muzykę z Bluetooth.


Uwaga !!
Moduł Bluetooth współpracuje tylko z radiami nowego typu, przed zakupem samego modułu sprawdź czy na twoim radiu znajduje się logo Bluetooth.


Filtrowanie

Radio
DAB+
Bluetooth
Turn-ON
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów