KB Sound Iselect 2,5 Jest 22 produktów.

Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach, salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


ISELECT 2,5 to wyjątkowo udany zestaw radiowy przeznaczony dla wymagających klientów, którzy oprócz nowoczesnego wyglądu cenią sobie wysoką jakość dźwięku. Głównymi elementami zestawu są dwa głośniki dwu i pół calowe (95mm) o podwyższonych parametrach, jednostka centralna z wbudowanym wzmacniaczem oraz pilot zdalnego sterowania. Pilot został zaprojektowany przez MARIO RUIZA, jednego z najbardziej cenionych hiszpańskich projektantów. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD z funckją RDS, który za pomocą podczerwienie łączy się z odbiornikiem wbudowanym w głośniku.


Zestaw KB SOUND ISELECT 2,5 posiada funkcję TURN-ON , która umożliwia włączenie urządzenia po naciśnięciu wybranego przełącznika (np. po włączeniu światła).


Radia sufitowe z serii ISELECT sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować bez posiadania specjalistycznej wiedzy.


W skład zestawu wchodzą: jednostka centralna (Tuner FM-E), dwa głośniki 2,5' (95mm), pilot zdalnego sterowania, uchwyt wiszący na pilota oraz antena. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Dwudrożne głośniki dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: białym, nikiel, chrom oraz chrom-mat.


Nowoczesny wygląd oraz łatwy montaż to nie jedyne zalety zestawu ISELECT, dodatkowo przy zakupie modułu BLUETOOTH możliwe jest podłączenie i odtwarzanie muzyki z Smartphona, Tableta, Laptopa lub innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.


iselect%202,5%20bia%C5%82e%203.jpg

Filtrowanie

Radio
DAB+
Bluetooth
Turn-ON
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów