KB Sound Premium Jest 12 produktów.

Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach, salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


Radio do zabudowy KB SOUND PREMIUM to wyjątkowa seria urządzeń montowanych bezpośrednio w puszkach podtynkowych lub w meblach. Dzięki wymiennym ramkom dekoracyjnym możliwa jest łatwa adaptacja do każdego wystroju wnętrza. Czytelny wyświetlacz LCD z wbudowanym zegarem, funkcją alarmu oraz kalendarz podnoszą funkcjonalność urządzenia. Zestaw pozwala ponadto na podłączenie większej ilości głośników oraz na integrację z systemem zarządzania Multiroom.


Dwa główne elementy zestawu to para głośników oraz jednostka centralna. W zestawie znajdują się również wszystkie niezbędne do instalacji akcesoria tj. przewody głośnikowe, przewód zasilający, puszka na radio oraz antena. Dwudrożne głośniki o rozmiarze 95 mm do wyboru w czterech wykończeniach: białym, nikiel, chrom oraz chrom-mat. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia.


Radia sufitowe z serii KB SOUND PREMIUM sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować bez posiadania specjalistycznej wiedzy.


KB%20SOUND%20PREMIUM%20CZARNE.jpg

Filtrowanie

Radio
Mini-Jack
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów