KB Sound Plus Jest 8 produktów.

Radia do zabudowy marki EIS SOUND to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Nowatorki system montażu urządzeń audio w sufitach podwieszanych lub naściennych puszkach montażowych doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach, salonie, w hotelach, w sklepach, w restauracjach, a nawet w budynkach użyteczności publicznej.


KB SOUND PLUS to prosty zestaw radiowy przeznaczony do montażu w miejsce tradycyjnej oprawy halogenowej oferujący czysty, klarowny dźwięk. Dodatkowo wyposażony jest w dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD oraz pamięcią pozwalającą zaprogramować 30 ulubionych stacji radiowych. Ponadto w zestawie znajduje się specjalny uchwyt do zawieszania pilota gdy jest on nieużywany. Zestaw dostępny w kilku uniwersalnych wersjach kolorystycznych.


Dwa główne elementy zestawu to para głośników o średnicy 80 mm oraz moduł radia. W zestawie znajdują się również wszystkie niezbędne do instalacji akcesoria tj. przewody głośnikowe, przewód zasilający, antena oraz elementy mocowania pilota i pilot. Głośniki o rozmiarze 80 mm pasują w standardowe otwory montażowe do oprawek halogenów sufitowych. Rozmiar radia dopasowany jest wymiarami do otworów montażowych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby wycinania dodatkowych otworów do instalacji.


Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Zestaw radiowy posiadaj funkcję IDEAL, co po podłączeniu do instalacji oświetleniowej pozwala na automatyczne włączanie ulubionej stacji radiowej przy zapaleniu światła.

Filtrowanie

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów